Парад квестів 25-26 червня

25 та 26 червня у Музеї Історії Туалету проводитимутся квести та інтерактивні програми.

11:00 -  "Кам'яна доба"

Для найменших наших відвідувачів ми підготували інтерактивну екскурсію "Кам'яна доба"
Під час програми ми повернемося у доісторичні часи. Створимо власне племя та дізнаємося все про гігієну з давніх часів до сьогодення.
Ми будемо мандрувати хащами та ховатися від хижих шаблезубих тигрів та шорстистих носорогів, вполюємо мамонта та затишно відпочинемо біля вогнища у печері.
Програма дозволяє доступно та в ігровій формі розповісти найменшим нашим відвідувачам про особисту гігієгу та правильне поводження з каналізаційними комунікаціями, екологічне використання звичних щоденних засобів гігієни.

Програма проводитимется щосуботи та неділі об 11.00.

Підходить для дітей віком 5-8 років

13:00 - "Вартові. Орден Чистоти"
Батьків та дітей старшого віку ми запрошуємо прийняти участь у квесті "Вартові. Орден чистоти."
Розгадавши всі загадки та виконавши всі завдання наші юні відвідувачі з друзями та батьками зможуть врятувати людство!
Ми разом подолаємо злочинний синдикат і зруйнуємо їх злісний план знищити всі очисні споруди та зламати найбільші каналізації світу. Метою поганців є потопити людство у морі фекалій. Але таємна організація "Ордену чистоти" не дозволить цього зробити!

Кожен може завітати до Музею Історії Туалету і стати членом таємного ордену і допомогти вартовим врятувати землю.
Пройшовши всі випробування учасники операції пройдуть посвяту та завжди будуть стояти на варті чистоти.

Квест з екскурсією проходитиме щосуботи та неділі о 13.00.

Програма для дітей 9-14 років, також підходить для сімейного відвідування.

Ціна кожного квесту: 120 грн на дитину

У вартість входять:

- екскурсія

- квест

- перегляд цікавих відео у кінозалі

- подарунки

Чекаємо вас у Музеї Історії Туалету! Переможемо!

*попередній запис не потрібен*

Музей Історії Туалету © 2022