День родини у музеї 8-10 липня

День родини – це не просто дата. Це усвідомлення того, наскільки важливими для суспільства, держави та кожної окремої людини є сімейні цінності.

8, 9 та 10 липня Музей Історії Туалету запрошує вас провести цей день у колі нашого музею!

Цих вихідних на вас чекатимуть:

- цікаві екскурсії, які підлаштовуються відновідно до вікової категорії відвідувачів

- інтерактивні задвання на території музею

- та костюмований квест "Вартові. Орден чистоти"

Батьків та дітей ми запрошуємо прийняти участь у квесті "Вартові. Орден чистоти."
Розгадавши всі загадки та виконавши всі завдання наші юні відвідувачі з друзями та батьками зможуть врятувати людство!
Ми разом подолаємо злочинний синдикат і зруйнуємо їх злісний план знищити всі очисні споруди та зламати найбільші каналізації світу. Метою поганців є потопити людство у морі фекалій. Але таємна організація "Ордену чистоти" не дозволить цього зробити!

Кожен може завітати до Музею Історії Туалету і стати членом таємного ордену і допомогти вартовим врятувати землю.
Пройшовши всі випробування учасники операції пройдуть посвяту та завжди будуть стояти на варті чистоти!

Квест з екскурсією проходитиме 8, 9 та 10 липня о 13.00.

Програма для дітей 8-14 років, також підходить для сімейного відвідування.

Детальніше за телефоном: (067) 463 25 24

Чекаємо на вас ♥