Новини

Музей Історії Туалету запрошує вас на захоплюючий квест «Пісня льоду та полум’я» за мотивами всесвітньовідомого серіалу "Гра престолів"! Команді гравців доведеться відчути себе справжніми жителями Вестеросу. І не звичайними, а претендентами на владу над

05.04.2022

Наш Музей знаходиться в Києві в приміщенні бізнес-центру «Башта». Його засновники і власники – підприємці Марина і Микола Богданенки. Основою Музею стала колекція дрібних предметів, пов’язаних із туалетною тематикою.

05.04.2022

Стали відомі заклади з найкращими туалетними кімнатами у 16 областях України. 94 туалетні кімнати у школах, садках, вузах, лікарнях, парках культури, музеях та театрах, кінотеатрах та торгівельних центрах, центрах надання адміністративних послуг та ресторанах можуть розмістити в себе почесну відзнаку BEST WC – всеукраїнського конкурсу на найкращу туалетну кімнату.

Музей Історії Туалету © 2022

Працює на Shop-Express