Власні видання

  Книга: "Світова історія туалету"   

 

Книга «Мировая история (туалета)» - це єдине видання про історію розвитку туалетної культури від прадавніх часів і до сьогодення.

Крок за кроком автори книги збирали  інформацію про побутову культуру людства, аналізували та представили її у виданні в хронологічному порядку як невід'ємну частину історії людства, яку зазвичай, історики  сором'язливо замовчували. І абсолютно даремно! Широко відома крилата фраза, яку приписують невідомому сантехніку: «Цивілізація починається з каналізації ...». Секрет живучості цього афоризму полягає в тому, що під маскою гумору в ньому є глибокий сенс. Та цю аксіому багатьом, навіть сьогодні, необхідно доводити. Автори цього енциклопедичного видання «Мировая история  (туалета)» на прикладах ілюструють, що одними з основних ознак, які вказують на рівень цивілізаційного розвитку, є гігієна в цілому і туалет зокрема. Вони обґрунтовують взаємозв'язок культури і відхожого місця. Книга є свого роду енциклопедією побутової культури людства. Вона написана простою, зрозумілою мовою і розрахована на найширшу читацьку аудиторію. 
 
Книгу в друкованому варванті з автографами авторів можна придбати в магазині сувенірів в Музеї історії Туалету.
 
А читати он - лайн за посиланням:
 

    

Настінний календар "Туалет жінки в живописі" на 2019 рік  

  В настінному  календарі на 2019 рік від Музею Історії Туалету представлені репродукції відомих світових майстрів на тему жіночого туалету: 

Володимир Слєпченко, Едгар Дега, Гюстав Кайботт, Теодор Шассеріо, Теофіл Олександр Штайнлен, Франсуа Ейзен, Пітер Пауль Рубенс, Жан Альфонс Рен, Жан Леон Жером, Луіс Леопольд Боллі, Альфред Стіванс.

В усі часи жінки надихали творців на створення шедеврів. А жінка за туалетом - це священий ритуал, чия суть незбагненна чоловікові, і тому надихає ще більше на створення унікальних картин.
 
Найтонші нюанси жіночої, іноді оголеної, краси розтушовували у пастелі, потім поступово збагачували  іншими відтінками і переходами, додавали  яскравих кольорів, які підкреслюють красу  кожної  рисочки жіночого тіла. 
 
Календар можна придбати в Музеї історії Туалету.