Досягнення

   
Сертифікат Книги рекордів Гіннесса

Музей - рекордсмен книги рекордів Гіннеса 

Колекція почалася з першого сувенірного унітазика, подарованого на відкриття магазина сантехніки київським бізнесменам Миколі та Марині Богданенко. 
З часом колекція збільшувалася, її кількість досягла більш ніж 500 штук і це дало змогу претендувати на світовий рекорд. Майже півтори року тривало узгодження всіх документів з представниками Книги рекордів Гіннеса. У 2015 році колекція отримала сертифікат Книги рекордів Гіннеса як   "Найбільша колекція сувенірних унітазів у світі". Це було світове визнання. Найкращі сувеніри з стекла та дерева, пластика та металу, пластиліна та марцепану і, навіть, ювелірні прикраси зі срібла ви можете побачити в експозиції Музею. Але колекція продовжує розширюватися і з кожним днем нові експонати з`являються у колекції завдяки власникам колекції, які  привозять їх з різних куточків світу та отримують в подарунок від друзів та відвідувачів Музею. 
Приходьте, самі побачите.


Сертифікат Національного реєстру рекордів України

19 листопада  2010г. Музей Історії Туалету отримав сертифікат національного реєстру рекордів України за "Найбільшу колекцію сувенірних унітазів" в Україні у кількості 288 екз. Презентацыя колекції  та  фіксація рекорду проходила  в києвському Музеї Історії Туалету. Захід був присвячений  Міжнародному Дню туалету.

Сертифікат Національного реєстру рекордів України