Досягнення

   
Сертифікат Книги рекордів Гіннесса

Музей - рекордсмен книги рекордів Гіннеса 

Колекція почалася з першого сувенірного унітазика, подарованого на відкриття магазина сантехніки київським бізнесменам Миколі та Марині Богданенко. 
З часом колекція збільшувалася, її кількість досягла більш ніж 500 штук і це дало змогу претендувати на світовий рекорд. Майже півтори року тривало узгодження всіх документів з представниками Книги рекордів Гіннеса. У 2015 році колекція отримала сертифікат Книги рекордів Гіннеса як   "Найбільша колекція сувенірних унітазів у світі". Це було світове визнання. Найкращі сувеніри з стекла та дерева, пластика та металу, пластиліна та марцепану і, навіть, ювелірні прикраси зі срібла ви можете побачити в експозиції Музею. Але колекція продовжує розширюватися і з кожним днем нові експонати з`являються у колекції завдяки власникам колекції, які  привозять їх з різних куточків світу та отримують в подарунок від друзів та відвідувачів Музею. 
Приходьте, самі побачите.

 

Музей історії туалету отримав нагороду Travellers’ Choice!

 

Щороку Tripadvisor нагороджує найкращі об'єкти, аналізуючи відгуки та оцінки мандрівників, а також додавання об'єктів у вибране.

Ми входимо в нечисленну групу найкращих із найкращих. Ми входимо в 10% найкращих пам'яток світу!


Сертифікат Національного реєстру рекордів України

19 листопада  2010г. Музей Історії Туалету отримав сертифікат національного реєстру рекордів України за "Найбільшу колекцію сувенірних унітазів" в Україні у кількості 288 екз. Презентацыя колекції  та  фіксація рекорду проходила  в києвському Музеї Історії Туалету. Захід був присвячений  Міжнародному Дню туалету.

Сертифікат Національного реєстру рекордів України