До Музею завітало телебачення.

26.01.2021

Перший день після локдауну, а музей вже працює на повну! Було проведено квест «Зима близько» за мотивами серіалу «Гра престолів». Також телеканал «Правда ТУТ» відзняв сюжет про квест. В кінці журналісти мали нагоду поспілкуватись з нашими працівниками та задоволеними відвідувачами. Задачею для учасників квесту було захопити 7 королівств, та стати володарями цих земель. Для цього треба було продемонструвати сміливість, швидкість та ерудованість. На них чекало 7 завдань. За кожне правильно виконане завдання вони отримували корону. Зібравши сім корон та захопивши королівства учасники пройшли квест і отримали подарунки. Відвідувачі, окрім того, що успішно пройшли квест, ще й прослухали театралізовану екскурсію! Бажаєте перевірити свої сили та отримати незабутні враження? Тоді телефонуйте до нас за телефоном 067 463 25 24. Квест по запису!