«Як тобі таке Ілон Маск?» Один день із життя команди «BEST WC»!

01.11.2020

«Як тобі таке Ілон Маск?»

Один день із життя команди «BEST WC»!

Сьогодні наш пост присвячений незабутнім враженням від зйомок учасника всеукраїнського конкурсу на найкращу туалетну кімнату «BEST WC».

Ми завітали до нашого нового учасника, Київський Планетарій / Kyiv Planetarium, що бере участь у конкурсі у категорії: Кінотеатри, театри, зоопарки.

Завітали, щоб оглянути туалетні кімнати, але пост не про них, а про наші враження від Планетарію.

Я не був тут десять років. За цей час Планетарій докорінно модернізували.

Він сучасний та різноманітний, та дуже до вподоби дітям. Ми самі, як діти «залипли» в сферичному залі коли демонстрували фільм категорії до 9 років, в форматі 360 градусів.

Як ми дізнались сферичні фільми є на всі вікові групи. Допитливі тут зможуть втамувати жагу знань! Місяцехід, ракети, макети планет, спеціальна фотозона, та пару зручних кафе на території перетворюють Планетарій в чудове місце для сімейного відпочинку, для романтичних побачень.

Співробітники Планетарію розповіли нам, що в них дуже романтичне місце, місце Кохання. Часто бувало коли співробітники вмикають світло після закінчення сеансу закохані продовжують обніматись та цілуватись.

Ніщо так зближує закоханих як зоряне небо! Як тобі таке Ілон Маск?

Відео-огляд з Планетарію очікуйте незабаром на нашій сторінці «BEST WC», а також ютуб-каналі та фейсбук-сторінці конкурсу.

Приєднуйтесь до конкурсу і ви.

Стати учасником дуже просто: насилайте п’ять-шість фотографій громадської туалетної кімнати на нашу електрону адресу.

Переможець отримає сертифікат та пам’ятну наліпку, яка дає можливість всім дізнатись, що саме тут знаходиться один з найкращих туалетів країни.

Пишіть свою думку в коментарях, ставите палець в гору підписуйтесь на нашу сторінку у Фейсбуці, слідкуйте за нашими новинами, а ми рухаємось далі.

#toilete #bestwc #toileteukraine #туалетиукраїни #туалетипланетарий#музеїукраїни #школакалинівка #туалетыукраины #конкурстуалетов #интересныеместакиев #необычныемузеи #Планетарий