20.11.2019 - 18.12.201910.00-18.00 Виставки
Future Pablic WC: проекти громадських вбиралень
безкоштовно

Всесвітнього дня туалету (19 листопада) Музей Історії Туалету презентує виставку «Future Pablic WC».

На виставці представлені проекти громадських вбиралень для міста Києва. Роботи виконані студентами 2 курсу архітектурного факультету КНУБА. Це перший їх проект на тему «Мала архітектурна форма. Громадські вбиральні».

Існує гостра проблема наявності достатньої кількості громадських вбиралень у місті Києві.  Міська влада поступово вирішує ці проблеми, але зміни до ДБН передбачають швидке збільшення кількості громадських вбиралень у місцях з великим скупчення людей. Обов’язкова вимога - наявність туалетів   у зелених зонах та біля станцій метро.

Тому викладач кафедри містобудування  КНУБА Тетяна Іносова  та  студенти  – майбутні  архітектори  вирішили запропонувати проекти громадських вбиралень.  Все  роботи виконані з дотриманням вимог до ДБН, в т.ч. щодо туалетів для людей на візках.

Сучасний професійний підхід  молодих архітекторів до нових громадських вбиралень представлений на виставці в Музеї Історії Туалету з 19.11.19 до 20.12.19 р.