05.02.2021 - 05.05.202110.00-18.00 Виставки
Виставка "Магія маски"
Безкоштовно

Запрошуємо відвідати цікаву виставку «Магія маски» від відомої майстрині та дизайнерки Марини Лапи.

Пориньте у магію карнавальних масок ручної роботи, що поєднують у собі елементи заборонених ігор для дорослих, оригінальну дизайнерську ідею, вишукану ручну роботу і матеріали найвищої якості.

Маски від Марини Лапи - це небезпечні ігри дорослих, коли їх ніхто не бачить.

Марина Лапа створює карнавальні маски вже понад 20 років, і ці творіння – це певна філософія.

Для виготовлення знаменита дизайнерка використовує лише найкращі матеріали: натуральну шкіру, замшу, оксамит, італійське та французьке мереживо, антикварні тканини, пір’я екзотичних тварин, хутро, діаманти, срібло, золото та кристали Swarovsky.

В культурах різних народів і суспільств, у своєму первинному значенні, маска була одним з найважливіших атрибутів ритуальних священнодійств, магічних ритуалів і грала в них сакральну роль.

Приходьте на виставку «Магія маски», щоб насолодитися вишуканими роботами Марини Лапи, отримати естетичне задоволення та дізнатися більше про історію цього важливого елементу культури.

Виставка триватиме з 5 лютого по 5 травня в Музеї Історії Туалету.

Вхід безкоштовний!