19.11.2018 - 19.11.2018 | 10.00 - 18.00 Соціальні заходи
Всесвітній день туалету
безкоштово

До Всесвітнього дня туалету 19 листопада Музей Історії Туалету відкриває свої двері на безкоштовний перегляд експонатів Музею.

До вашої уваги - нові експонати XIXст. - тарільчатий унітаз з керамічною чашею The Pan Water-Closet, 70-х років XIX століття та чаша ватерклозету 1879 року - «National» /на внутрішньому боці експонату «National» є  два написи «Twyford’s National Patent» і реєстраційний номер/.

Власники Музею придбали ексапонати у приватного англійського колекціонера Саймонта Кірбі (Simon Kirby) у Стратфорді -на- Ейван (Британія). Саймон Кірбі має понад 200 унікальних  екземплярів компанії Thomas Crapper & Co. Він був вражений тим, что український Музей Історії Туалету вивчає історію розвитку туалетної культури від давніх часів до сьогодення та запропонував придбати надзвичайно рідкісний експонат - тарільчатий унітаз XIX століття.

Також в магазині сувенірів ви зможете придбати унікальне видання "Мировая история (туалета). Том 1" з автографом автора, новий настінний календар на 2019 рік "Туалет жінки у живописі" та  тематичні сувеніри.