18.10.2020 - 18.10.202014.00-15.00 Конкурс "Найкраща туалетна кімната "BEST WC"
Церемонія нагородження переможців “BEST WC”
Безкоштовний (по запису)

Запрошуємо Вас на Церемонію оголошення переможців.

Всеукраїнського конкурсу "Найкраща туалетна кімната BEST WC 2020", який відбудеться 18 листопада 2020 року та присвячений Всесвітньому Дню туалету.

Церемонію проведуть організатори та партнери конкурсу у конференцзалі БЦ «Башта № 5» за адресою вул. Рибальська, 22. Початок о 14.00.

ВАЖЛИВО Церемонію буде відбуватися з дотриманням карантинних норм, тому просимо до 16.11.2020 року повідомити про свою присутність та кількість осіб.

За умови погіршення епідеміологічної ситуації у місті Києві брифінг BEST WC 2020 буде перенесена на іншу дату.

Акредитація преси за телефоном: +38067 463 25 24 Програма Брифінгу: 14.00 – Урочиста частина (презентація учасників конкурсу та оголошення переможців); 15.00 – індивідуальні інтерв’ю з організаторами конкурсу; 15.20 – святкова екскурсія Музеєм Історії Туалету.

Під час події ви зможете першими дізнатися імена цьогорічних переможців, побачити їх презентації, а також дізнатися «цікавинки» BEST WC 2020 з перших вуст.

Просимо поширити інформацію та підтримати соціальний проект мета якого - сприяти підвищенню стандартів туалетної культури в Україні, як складової гідності людини.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ «Найкраща туалетна кімната «BEST WC» - перша всеукраїнська система рейтингів оцінювання туалетних кімнат в громадських закладах України з можливістю залучення міжнародних незалежних еко-оцінювачів, мета якої стимулювати громадські заклади до підвищення рівня обслуговування відвідувачів та привернути увагу світової спільноти до сучасних послуг в українських закладах. Конкурс проводиться щорічно з 2018 року. Організатором конкурсу є Музей Історії Туалету, як єдиний в Україні науково-дослідний музей по вивченню культури гігієни та санітарії від стародавніх часів до сьогодення та, водночас, музей – рекордсмен Книги рекордів Гіннеса (за найбільшу колекцію сувенірних унітазів). Брифінг присвячений Всесвітньому Дню Туалету впровадженого ООН заради подолання кризи в області водопостачання та санітарії для всіх людей до 2030 року.

BEST WC - 2020 стартував на весні серед вбиральнь відчинених закладів під час карантину та завершив приймати заявки від учасників у вересні. Учасниками цьогорічного конкурсу стали: торгово-розважальні центри; кінотеатри (театри), музеї, планетарії, зоопарки; громадські вбиральні у парках культури і відпочинку; кафе, ресторани, бари, їдальні; медичні заклади; автозаправні станції; заклади освіти. BEST WC - 2020 присвячений боротьбі з COVID 19 та прагне висвітлити технологічні і санітарні характеристики громадських туалетних кімнат під час епідемій. Дебютантами конкурсу 2020 стали заклади освіти, які показали гідні приклади вбиральнь для різних вікових груп дітей. Комітет BEST WC - 2020 до 7 листопада завершив свою роботу та визначив переможців відповідно до рівня надання послуг. Відзнаки: сертифікат та наліпки з логотипом конкурсу отримають заклади з оцінкою «5» зірок. Логотипи конкурсу у вбиральнях переможців свідчать клієнтам громадських закладів про ретельно перевірену якість. В подальшому, незалежні експерти мають право перевірити рівень послуг щодо отриманою офіційної оцінки. Це дозволить залучитися Україні до вирішення питань щодо права людини на цивілізований туалет, які активно підтримуються світовою спільнотою. Генеральним спонсором Best WC-2020 є FRANKE. Цьогорічний конкурс відбувається за підтримки Українського культурного фонду. Знайти інформацію про минулорічних переможців та учасників, а також слідкувати за новинами проведення конкурсу, роботою комісії та ревізорів Best WC можна на інформаційних платформах конкурсу у мережі Інтернет за посиланнями: https://www.youtube.com/channel/UCzcE9C2xBxnQYQHsl6-Xf4Q https://www.facebook.com/ukrbestwc * www.bestwc.com.ua