1.09.18 - 19.11.201910.00-18.00 Конкурс "Найкраща туалетна кімната "BEST WC"
Перший всеукраїнський конкурс
безкоштовно

Перший Всеукраїнський конкурс  на найкращу туалетну кімнату  «BEST WC» в Україні відбувся!

Перший щорічний «BEST WC» серед громадських закладів на найкращу публічну туалетну кімнату визнав переможців. Музей Історії Туалету, як організатор, та волонтери– експерти, проінспектували біля 400 закладів. Комісія обрала серед них 14 найкращих.

В категорії: туалети для людей з особливими потребами:

• «Rebra & Kotlet» (Київ)
  • ЦУМ/Київ,
  • Міжнародний Аеропорт Бориспіль

В категорії «Ресторани та кафе»:

• Радіо Тбілісі (Київ),
  • Гран де Мутард (Київ),
  • Барви (Київ),
  • «Найдорожча ресторація Галичини» (м.Львів),
  • «Сэм Стейк Хаус2 (Киев)
  • Креветочна «Юність» (м.Київ),
  • «Вино і люди» (м.Київ),
  • «Дихлофос» (м.Київ).

В категорії «Музеї, театри, кінотеатри, торговельні центри, аеропорти та сфера послуг:

• Національний музей Тараса Шевченка (м. Київ),
  • Салон краси «Сітерія» (м.Київ).

В категорії: «Громадські вбиральні»: Спеціалізоване водогосподарське комунальне підприємство "Київводфонд" з громадською вбиральньою біля ст..м. «Гідропарк» .

Призери конкурсу отримують сертифікат і пам'ятну емблему переможця BEST WC -2018 ». Нагороди вручаються організаторами особисто колективу закладу або надсилаються поштою. Емблема переможця на вході закладу буде показником упізнаності  закладу з найкращою туалетною кімнатою.

Вся інформація про конкурс та призерах: фото- і відеоматеріали про учасників, презентація оголошення і нагородження переможців буде представлена ​​в січні 2019 року в соцмережах і на сайті організатора, а також на каналі You tube конкурсу.

Новий «BEST WC - 2019» стартує вже в лютому. Інформація буде представлена на сторінках у соцмережах Організатора.