1.09.18 - 19.11.2019 | 10.00-18.00 Конкурс "Найкраща туалетна кімната "BEST WC"
Перший всеукраїнський конкурс
безкоштовно

Конкурс серед громадських закладів на найкращу публічну туалетну кімнату

Мета та завдання Конкурсу:

• Привернути увагу української та світової спільноти до надання сучасних найкращих санітарно-гігієнічних послуг в громадських закладах України.
  • Відзначити найкращі туалетні кімнати у громадських закладах і надати сертифікат та емблему визнання «Найкраща туалетна кімната «Best WC-2018» в зірковому рейтингу серед громадських закладів України.
  • Виховувати у споживачів поважне ставлення до туалетної культури та персоналу клінінгової служби закладів.

Організатори конкурсу:

Музею Історії Туалету з – єдиний в Україні науково-дослідний музей по вивченню культури гігієни та санітарії від стародавніх часів до сьогодення.

Конкурс   «Найкраща туалетна кімната  «Best WC»  в Україні»  набирає чинності  у вересні 2018 року з подальшим  щорічним проведенням в зазначені дати, які  приурочені до Всесвітнього дня туалету 19 листопада.

В конкурсі приймають участь також туалетні кімнати для людей з обмеженими фізичними можливостями ( у всіх категоріях учасників).

Напрямки оцінювання туалетних кімнат:

• Санітарний стан туалетних кімнат
  • Сучасні вимоги до технічного оснащення
  • Зручності у використанні
  • Креативне оформлення приміщень

Критерії оцінювання туалетних кімнат:

• Цілодобове регулярне прибирання та дезінфекція приміщення
  • Новітня технологічна сантехніка або сантехніка преміум- класу
  • Декілька кабінок як жіночому  так  і  у чоловічому туалетах
  • Засоби гігієни:  рідке  та   одноразове мило, туалетний папір, полотняні та паперові серветки для рук
  • Антивандальна сантехніка в громадських вбиральнях
  • Пісуари та біде