10.09.2013 - 19.11.2013 | 10.00-18.00 Соціальні заходи
Конкурс малюнків та творчих робіт серед учнів Києва та області
Безкоштовно

Конкурс дитячих малюнків і робіт «Чисте майбутнє - право Людини на цивілізований туалет»

19 листопада оголошено Всесвітнім Днем туалету. На 67 сесії Генеральної Асамблеї ООН, яка відбулась 24 липня 2013року, делегати прийняли резолюцію про офіційне оголошення 19 листопада Всесвітнім днем туалету.

До Всесвітнього дня туалету Музей провів конкурс дитячих малюнків та творчих робіт.

Конкурс дозволив  дітям розвинути соціальну активність в питаннях права людини на цивілізований туалет, виразити своє бачення туалету майбутнього, пофантазувати щодо арт-дизайну в туалеті та чітко позначити  своє ставлення до туалетного етикету.

Роботи оцінювались по номінаціям:

• Право людини на цивілізований туалет

В цій номінації діти  освітлювали питання охорони навколишнього середовища, просування санітарно-гігієнічних норм, права людини на цивілізований туалет.

• Туалет майбутнього

Сьогодні, коли  космічні простори вже підкорені людьми, дитина,  як творча особа, замислюється над тим, яким може бути туалет  майбутнього. Можливо, дитяча робота надихне дизайнерів та архитекторів  на створення  принципово нових туалетів, как в містах так і в далекій глибинці.

• АРТ-дизайн у туалеті

В цій  номінації дітям надається можливість пофантазувати  на тему облаштування громадських туалетів, туалетів  у кафе і ресторанах, а також у  власному домі.

• Туалетний етикет

Ця дуже делікатна і  водночас важлива тема де коли сором’язливо  підіймається суспільством. Школа, як культурний та просвітницький наставник, допомагає суспільству взагалі і сім`ї   зокрема навчати дітей туалетного етикету. В цій номінації діти можуть виразити своє ставлення до недопустимих норм поведінки в туалеті.

роботи переможців ви можете переглянути.