Музей Історії Туалету| Про музей

Музей Історії Туалету: Досягнення
Усі права захищені. Група компаній BEST LINE.
Головна  | Про музей  |  про нас у ЗМІ  |  Дещо з історії  |  Література  |  Галерея  |  Контакти
Home   | About  |  Mass media  |  History  |  Literature  |  Gallery  |  Contacts
Друзі та партнери
експонати музею
Магазин сувенірів
Музей - рекордсмен книги рекордів Гіннеса

Колекція почалася з першого сувенірного унітазика, подарованого на відкриття магазина сантехніки.
З часом колекція збільшувалася, її кількість досягла більш ніж 500 шт і це дало змогу претендувати на світовий рекорд. У 2015 році колекція отримала сертифікат Книги рекордів Гіннеса як   "Найбільша колекція сувенірних унітазів у світі".
В колекції представлені сувеніри із стекла та дерева, пластика та металу, пластиліна та марцепана. Є навіть ювелірні прикраси зі срібла.
Но колекція продовжує розширюватися з кожним днем. Нові експонати власники колекції привозять з різних куточків світу та отримують в подарунок від друзів та відвідувачів Музею
Приходьте, самі побачите.

MUSEUM - RECORD HOLDER OF THE GUINNESS BOOK OF RECORDS
The collection began with the first souvenir toilet, presented to the opening of a plumbing store. In course of time the collection has increased. When number of souvenirs has reached 500 pieces, it could apply for world record. In 2015 the collection obtained the Guinness Book of Records certificate as "The largest collection of toilet souvenirs in the world".
Богданенко Николай Григорьевич
The collection includes souvenirs made of glass and wood, plastic and metal, plasticine and marzipan. There is even jewelry made of silver. But the collection is constantly being added. Its owners bring new inhibits from different parts of the world or receive from friends and museum visitors as a gift. Come and see it for yourself! .
сертификат Книги рекордов Гиннеса